BERGAMA WEB SİTESİ – BERGAMA HABERLERİ | BERGAMA TARİHİ | BERGAMA VİDEOLARI
  
  
  • 396537Toplam Ziyaretçi:
  • 254Dün:
  • 83Bugün:
  • 1Şu an sitede:

Bergama Haberleri

Bergama Haberleri. Bergama ile ilgili haberler. Basından derlenen Bergama Haberleri bu bölümde yayınlanmaktadır.

Bergama Belediyesi tarafından bu yıl 18’incisi düzenlenen Uluslararası Bergama Çocuk Şenliği, etkinliklerle devam ediyor. 6 farklı ülkeden Bergama’ya gelen 120 misafir öğrenci ve delegasyon bugünkü etkinlik programı kapsamında, Bergama protokolünü ziyaret etti.

Okumaya devam et

Bergama Bakırçay Koleji’nin düzenlediği 4×4 Bilgi Yarışması’nın kazananları belli oldu. Okulun konferans salonundaki ödül töreninde Aliağa, Kınık, Dikili ve Bergama merkezde bulunan okullardan katılan öğrencilerden dereceye giren ilk 20′si hediyelerini aldı. Törende, öğretmenleri ve aileleri de hazır bulundu.  Okumaya devam et

Bergama ilçesinde, Bakırçay Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) Yönetim Kurulu üyeleri, oda başkanlarıyla biraraya gelerek birlik beraberlik mesajları verdi. Sekiz oda başkanıyla yemekte buluşan BASİAD üyeleri, Türkiye’ye örnek olabilecek bir fotoğraf ortaya koydu.

Okumaya devam et

Bergama Belediyesi’nin bu yıl 18′incisini düzenlediği Bergama Çocuk Şenliği başlıyor. 19 – 24 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan şenliğin startı 19 Nisan Cumartesi günü katılımcı ülke öğrencilerinin ve delegasyonun Bergama’ya gelişiyle verilecek.
Okumaya devam et

Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’e bir ödül de İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden geldi. Tevfik Fikret Lisesi’nin bu yıl ilk kez düzenlediği “I. Altın Homeros İzmir’e Katkı Ödülleri”, Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törenle sahiplerine verildi.
Okumaya devam et