BERGAMA HABERLERİ | BERGAMA TARİHİ | BERGAMA'NIN WEB SİTESİ
  
  
  • 720970Toplam Ziyaretçi:
  • 367Dün:
  • 219Bugün:
  • 2Şu an sitede:

Bergama Haberleri

Bergama Haberleri. Bergama ile ilgili haberler. Basından derlenen Bergama Haberleri bu bölümde yayınlanmaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinde sekiz noktada başladığı “WizmirNET” kablosuz internet ağını çevre ilçelere de yaygınlaştırıyor. Kent merkezinde yeni eklenen altı nokta ve 20 çevre ilçeyle birlikte WizmirNET’in kapsama alanı 34 noktaya çıkacak.

Okumaya devam et

Bergama Belediyesi, tarihi Havra ve Ev Restorasyonları nedeniyle, “En İyi Restorasyon Uygulaması Ödülü” aldı. Ödül töreni Antalya EXPO Center’da Türkiye’nin en büyük restorasyon fuarı olan, YAPEX Restorasyon Fuarı’nda yapıldı.

Okumaya devam et

Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, son günlerde kendisine yöneltilen iddialar hakkında kamuoyunu bilgilendirme toplantısı yaptı. Gönenç haksız ve dayanaktan yoksun olduğunu belirttiği iddiaları belgeler göstererek yanıtladı. Bergama Belediye Meclisi Salonu’nda yapılan bilgilendirme toplantısına meclis üyeleri, muhtarlar, sendika temsilcileri, sivil toplum örgütleri, vatandaşlar ve basın-yayın mensupları katıldı.

Okumaya devam et

Soma ilçesinde geçen yılki faciada şehit olan 301 madencinin aileleri, kazanın 18. ayı dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı. Beşyol mevkisindeki madenci heykeli önünde toplanan aileler adına basın açıklamasını, şehit madenci Uğru Çolak’ın babası İsmail Çolak yaptı.

Okumaya devam et