BERGAMA HABERLERİ | BERGAMA TARİHİ | BERGAMA VİDEOLARI
  
  
  • 487044Toplam Ziyaretçi:
  • 202Dün:
  • 63Bugün:
  • 0Şu an sitede:

Bergama Haberleri

Bergama Haberleri. Bergama ile ilgili haberler. Basından derlenen Bergama Haberleri bu bölümde yayınlanmaktadır.

Bergama’nın UNESCO Dünya Miras Listesi’ne girmesinin ardından yurt içi ve yurt dışındaki fuarlara ağırlık veren Bergama Belediyesi, yönünü şimdi de Birleşik Arap Emirlikleri’nin yükselen merkezi Dubai’ye çevirdi.

Okumaya devam et

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin, ESHOT seferleri 1 Mayıs Cuma günü yani yarın başlıyor.
Bergama – Aliağa ve Bergama – Kınık hattında gerçekleştirilecek seferlerin Bergama’daki kalkış noktası Kantar Kavşağı olacak.

Okumaya devam et

30 Mart 2014 sonrasında hizmet sınırlarına giren ilçelerde altyapı çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu bölgelerden gelen toplu ulaşım taleplerine karşılık vermek için kolları sıvadı.

Okumaya devam et

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, yurdun her köşesinde olduğu gibi Bergama’da da büyük bir coşkuyla kutlandı. Bergama’daki törenler Kaymakamlık’taki çelenk sunma programı ile başladı. Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’in de hazır bulunduğu törende, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kiraz Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.

Okumaya devam et

Bergama Belediyesi’nin yerelde kalkınmayı desteklemek amacıyla geçtiğimiz hafta açılışını yaptığı “Köylü Üretici Pazarı” ya da bilinen adıyla “Cuma Pazarı” Bergamalıların gözde alışveriş noktası olmaya aday.

Okumaya devam et